Doprava a Platba

 SPÔSOBY DOPRAVY

 Kuriérska služba DPD

Využívame na menšie zásielky. Je potrebné objednať najneskôr do 12:00 hod pracovného dňa. Vybavujeme podľa možností v deň objednávky s dodaním do 24 hodín, mimo víkend. Pre zásielky využívame najlepšie cenové podmienky doručenia a účtujeme len skutočné prepravné náklady, uvádzané prepravcom. Úhradu môžete zrealizovať buď prevodom na základe vystavenej faktúry alebo priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru. Kuriér akceptuje úhradu v hotovosti alebo platobnou kartou.

 Kuriérska služba Toptrans

 Pre väčšie zásielky využívame dopravnú spoločnosť Toptrans a objednávku je potrebné odoslať najneskôr do 14.00 hod.V prípade požiadavky je možné dohodnúť dodanie aj individuálne. 

Osobný odber

Tovar si môžete vyzdvihnúť v našej prevádzke na Pestovateľskej 8 v Bratislave. Otváracia doba prevádzky každý pracovný deň od 8:00 do 16:30. Úhradu môžete zrealizovať prevodom na základe vystavenej faktúry alebo pri prevzatí tovaru. Akceptujeme úhradu v hotovosti alebo platobnou kartou.

SPÔSOBY PLATBY

Pri objednaní tovaru máte na výber z rôznych možností platby. Zvoľte si možnosť, ktorá Vám najviac vyhovuje. 

  • Prevodom na bankový účet IBAN: SK69 0200 0000 0035 3135 9753 
  • Dobierka (platba v hotovosti pri prevzatí tovaru v rámci Slovenska)
  • Hotovostne alebo platobnou kartou pri osobnom prevzatí tovaru na adrese Pestovateľská 8, 821 04 Bratislava

  . Brutto ceny bez DPH sú nezáväzné odporúčané predajné ceny v EURO.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie